Dwadzieścia łatwych do wykonania projektów plakatów!

Plakaty są świetnym sposobem do zaprezentowania własnej twórczości. Pozwalają one artyście wyrazić siebie na wiele sposobów. Plakaty zostały zaprojektowane, aby być cieszyć wzrok oglądających a jednocześnie przekazywały informacje. Jednym z popularnych sposobów tworzenia niesamowitych projektów plakatów jest praca w Photoshopie.

W poniższych tutorialach poznasz kilka nowych sposobów na poprawę swoich umiejętności podczas tworzenia plakatów. Wiele różnych stylów projektowania jest tutaj prezentowanych, a każdy z nich ma inne podejście, aby dotrzeć do wyniku końcowego.

20 łatwych do wykonania projektów plakatów

Jak utworzyć ziarnisty B & W foto efekt?

Fotografia B&W (czarno-biała) święci aktualnie duże zainteresowanie, wręcz samoistny come back.. Z tego też względu, „photoshopowcy” prezentują swoje ciekawe efekty z tym rodzajem fotografii. Tym bardziej, że chcąc uzyskać większy realizm takiego zdjęcia, szuka się efektów temu sprzyjających. Jednym z nich jest efekt ziarnistości na zdjęciu. Jak to zrobić? Chris Spooner na swoim blogu prezentuje taki tutorial.

Zdjęcie do pobrania:

do pobrania

Jak uzyskać efekt ziarnistości na fotografii B&W?

Kilka darmowych akcji do retuszu zdjęć w Photoshopie!

W sieci można znaleźć wiele gotowych akcji do retuszu zdjęć w PS, jednakże te bardzo dobrej jakości są często komercyjne. Tym bardziej okazją są te darmowe i profesjonalne! Aż dziewiętnaście akcji takiej kategorii przedstawiam poniżej:

Photoshop Soft Action

2010_color_correction_action_by_Amr_Mohsen

Autumn
autumn_by_bourniio-d5ezm0d

Blog profilu multimedialnego czas zacząć!

Witamy wszystkich zainteresowanych obszarem grafiki, animacji i montażu obrazu, którzy przy pomocy tego bloga edukacyjnego, chcą rozwijać swoje pasje związane z multimediami.

Witamy także wszystkich tych, którzy chcą poznać czym są multimedia i jak wygląda ta część informatyki, która bardzo szybko rozwija się.

W tym miejscu będę publikować wykonywane prace uczniów biorących udział w zajęciach „Multimedia w praktyce” zarówno w klasach gimnazjalnych jak i klasach licealnych.

Również tutaj w sekcjach tematycznych będą prezentowane tutoriale, poradniki, wskazówki jak i pliki do wykorzystania w Waszych projektach, które będą udostępniane na Wolnych Licencjach.

Uczniów klas szóstych szkół podstawowych zapraszam do udziału w pokazowych warsztatach multimedialnych, które mają pokazać jak takie zajęcia wyglądają w praktyce i co będzie treścią przedmiotu „Multimedia w praktyce” w gimnazjum.
Właśnie rozpoczynamy rejestrację chętnych uczniów do udziału w powyższych pokazowych warsztatach multimedialnych. Formularz rejestracyjny jest dostępny w dziale: Pokazowe Warsztaty Multimedialne.

Serdecznie zapraszam!
Waldemar Zajączkowski