Blog profilu multimedialnego czas zacząć!

Witamy wszystkich zainteresowanych obszarem grafiki, animacji i montażu obrazu, którzy przy pomocy tego bloga edukacyjnego, chcą rozwijać swoje pasje związane z multimediami.

Witamy także wszystkich tych, którzy chcą poznać czym są multimedia i jak wygląda ta część informatyki, która bardzo szybko rozwija się.

W tym miejscu będę publikować wykonywane prace uczniów biorących udział w zajęciach „Multimedia w praktyce” zarówno w klasach gimnazjalnych jak i klasach licealnych.

Również tutaj w sekcjach tematycznych będą prezentowane tutoriale, poradniki, wskazówki jak i pliki do wykorzystania w Waszych projektach, które będą udostępniane na Wolnych Licencjach.

Uczniów klas szóstych szkół podstawowych zapraszam do udziału w pokazowych warsztatach multimedialnych, które mają pokazać jak takie zajęcia wyglądają w praktyce i co będzie treścią przedmiotu „Multimedia w praktyce” w gimnazjum.
Właśnie rozpoczynamy rejestrację chętnych uczniów do udziału w powyższych pokazowych warsztatach multimedialnych. Formularz rejestracyjny jest dostępny w dziale: Pokazowe Warsztaty Multimedialne.

Serdecznie zapraszam!
Waldemar Zajączkowski